tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny
PRACA / WSPÓŁPRACA PDF Drukuj Email

PRACA
Firma PASSA jest dynamicznie rozwijającym się zespołem o ugruntowanej pozycji na rynku finansowym. Jeżeli chciałbyś związać swą przyszłość zawodową z Naszą Firmą, lubisz pracę z klientem i chcesz rozwinąć swe doświadczenie, dołącz do naszego zespołu!

Prześlij swoje CV na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Twoje CV powinno być opatrzone następującą klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.883.


WSPÓŁPRACA
Zapraszamy do współpracy:
- w zakresie finansowania pojazdów: salony i komisy samochodowe,
- w zakresie finansowania nieruchomości: biura pośrednictwa w obrocie nieruchomości, deweloperów, spółdzielnie mieszkaniowe
oraz
- doradców i pośredników finansowych z terenu całej Polski.
Nasi doradcy kredytowi  mogą zapewnić Twoim klientom kompleksową obsługę finansową i ubezpieczeniową. Nasza współpraca oparta jest o umowę pomiędzy Firmą PASSA, a przedstawicielem chcącym być naszym Partnerem Sprzedaży produktów finansowych lub sprzedawcą pojazdów lub maszyn i urządzeń.
Naszym partnerom oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy.
W celu uzyskania szczegółowych informacji lub rozpoczęcia współpracy prosimy o kontakt z naszym biurem pod adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie pod numer 601217477.